За легкістю та граціозністю художніх гімнасток ховаються роки титанічних зусиль. Це люди, які вміють самі досягати успіху та знають, як навчити когось досягти поставленої мети. Валерія Версальська - одна з них...

Якщо у вас є бажання отримати гнучкість та струнку поставу, скинути зайву вагу, повернути в норму фігуру після вагітності та пологів або травми - ласкаво просимо в студію, де не кидають слів на вітер. Крок за кроком ви будете просуватися до поставленої мети, а досвідчений тренер завжди буде поруч.

Вартість тренувань (1 година з тренером):
Студія Грації на Печерську
с пн. по нд. 750 грн.

Студія Грації на Осокорках
с пн. по нд. 650 грн.

Пластика, гнучкість і розтяжка

Унікальна методика студії дозволяє подужати заповітний шпагат, підтягнути м'язовий корсет і розвинути гнучкість абсолютно кожній людині, незалежно від віку

Не варто казати про те, що наші клієнти стануть чемпіонами світу в 30 або 40 років, але завдяки правильному індивідуальному підходу до тренувань ви отримаєте той рівень професійної розтяжки, про який раніше і не мріяли.
Тренування організовані з урахуванням конкретних фізіологічних особливостей вашого організму, але головне - це результат: професійна розтяжка, тонус мускулатури, рівна постава та прагнуча до ідеалу фігура.

Записатись
Пластика, гнучкість і розтяжка

Фізична реабілітація

Відновлення після втрати здоров'я, аварій, поранень і перенесених травм - психологічно та фізично складний процес. Але повернення до активності та фізичній силі тіла можливо!

Спеціальна авторська методіка, заснована на м'якому опрацюванню суглобів, тренуванню м'язів тіла, дозволяє відновити якісну роботу опорно-рухового апарату, поліпшити здоров'я та загальний стан організму.
З урахуванням індивідуальних особливостей тренується та відновлюється не тільки рухова мускулатура, але і дихання, серцевий ритм, поліпшується обмін речовин, підвищується імунітет та стійкість до захворювань.
У студії задіюються спеціалізовані реабілітаційні тренажери за допомогою яких відновлення проходить набагато швидше та ефективніше!

Записатись
Фізична реабілітація

Відновлення після пологів

Знаходячи довгоочікуване щастя материнства жінки нерідко отримують в подарунок проблемне тіло - зайва вага, слабкі м'язи та в'ялу шкіру.... Але залишатися стрункою, підтягнутою, красивою можна і потрібно!

Оптимальна програма тренувань для молодих мам допомагає за максимально короткі терміни привести фігуру в ідеальну форму. Тренування максимально насичені та ефективні, не віднімають вільного часу, якого зараз мало. За допомогою унікального обладнання в студії м'язи знаходять бажаний тонус та рельєф, посилюється робота лімфатичної системи, підвищується загальний тонус організму та поліпшується настрій. Тренер індивідуально враховує всі фізіологічні особливості організму та побажання клієнта.

Записатись
Відновлення після пологів