Официальный сайт студия грации Валерии Версальской
Gyrotonic (гіротонік)

Що таке gyrotonic (гіротонік)

Официальный сайт студия грации Валерии Версальской

GYROTONIC EXPANTION SYSTEM® (Гіротонік) — це унікальна концепція вправ,
спрямована на інтенсивне опрацювання різних груп м’язів через великий діапазон рухів, згідно з якою тіло людини сприймається як єдине ціле.

Автор методу – румунський танцюрист Джуліу Хорват. Отримавши травми, несумісні з продовженням танцювальної кар'єри, Джуліу почав розробляти техніки для власної реабілітації, які стали системою вправ Gyrotonic сучасного зразка.

Автор спроектував лінію багатофункціонального обладнання Gyrotonic, спираючись на природні рухи людського тіла. У результаті кожний тренажер дозволяє використовувати тіло як єдину гармонійну систему.

За методикою Gyrotonic займаються не лише зірки шоу-бізнесу — Мадонна, Стінг, Наомі Кемпбелл, Леді Гага, Дженніфер Еністон, а й спортсмени, наприклад, Тайгер Вудс та Енді Маррей.

Тренажери повністю регулюються, а це означаєм, що на них може займатися будь-який бажаючий, незалежно від статі, віку, статури та рівня підготовки. Вправи на цьому устаткуванні допоможуть швидко прийти у форму при значно меншому навантаженні, що також позитивно позначається на організмі. Вони ідеально підійдуть навіть тим, хто ніколи не був у спортивному залі.

альтернативный текст

PULLEY TOWER COMBINATION UNIT

PULLEY TOWER COMBINATION UNIT - це унікальне обладнання, яке налаштовується індивідуально під кожного клієнта з огляду на фізичні особливості та рівень підготовленості користувача.

Тренажер дозволяє виконувати різні вправи, які одночасно розвивають силу, рухливість та координацію, а також зміцнюють зв'язки та сухожилля.
Вправи залучають м'язові ланцюги та деякі суглоби з мінімальним навантаженням на хребці. Залежно від швидкості та інтенсивності навантаження стимулюється робота серця, кровообігу та обміну речовин. У поєднанні зі спеціальними прийомами дихання вправи сприяють глибокій фізичній та емоційній релаксації.
Система Gyrotonic – це методика для всіх: професійні спортсмени покращують свої показники; спортсмени-аматори відкривають для себе нові можливості для тренувань, пацієнти реабілітаційних клінік - допомога у відновленні, люди, які страждають на синдром емоційного вигоряння (Burn-out) - заправляються енергією, а решта - просто отримують радість від руху.

альтернативный текст

ARCHWAYS

ARCHWAYS - це тренажер, де всі види вправ, в основному, виконуються у висі, внаслідок чого відбувається витяг під власною вагою, при цьому завжди з опорою на руки або на ноги, що дозволяє самостійно контролювати витяг.
Багатофункціональність даного тренажера дозволить не лише покращити гнучкість, але й тримати м'язи у приємному тонусі при виконанні кожної вправи.

альтернативный текст

JUMPING STRETCHING BOARD

JUMPING STRETCHING BOARD - це комплекс, який можна трансформувати залежно від вправи. Це унікальний багатофункціональний тренажер, на якому можна виконувати: вправи на розтяжку, на розвиток вестибулярного апарату, виконувати кардіо стрибки (в горизонтальному положенні) без осьового навантаження на суглоби, а також вправи для зміцнення глибоких м'язів. Необмежена кількість вправ на силу (тільки з власною вагою) та багато іншого.
Даний тренажер також дає можливість отримати вузькопрофільне тренування для хореографів використовуючи елементи, що рухаються, відпрацьовуючи баланс, силу і витривалість.

альтернативный текст

LEG EXTENSION UNIT

LEG EXTENSION UNIT (лег екстеншн юніт) - це обладнання, яке дозволяє чудово пропрацювати пояс нижньої кінцівки.

альтернативный текст

PROPELLER

PROPELLER - це тренажер, основним принципом якого є зміцнення опорно-рухового апарату та хребта, а також розвиток рухових якостей таких як: сила, витривалість, швидкість, координація, гнучкість.