Официальный сайт студия грации Валерии Версальской
Gyrotonic (гіротонік)

Що таке gyrotonic (гіротонік)

Официальный сайт студия грации Валерии Версальской

GYROTONIC EXPANTION SYSTEM® (Гіротонік) - це унікальна СИСТЕМА вправ, згідно з якою Тіло людини сприймається як ЄДИНЕ ЦІЛО, де центром є Хребетний стовп.

Це ціла концепція, спрямовану систематичну інтенсивну стимуляцію всіх частин тіла, у вигляді спеціально розробленого комплексу вправ. Рух - ось у чому зосереджена життя, тільки він збільшує фізичні сили та зберігає їх. Будь-який застій у людському організмі, як і у природі, взагалі, суперечить нормальному перебігу життя: він веде до хвороб. Система GYROTONIC® (Гіротонік) – це система рухів.

GYROTONIC EXPANSION SYSTEM® (ГІРОТОНІК) - це Система, яка працює через 7 основних рухів хребта: вперед (arch), назад(curl), ліву сторону (sideways arch), праву сторону, спіралеподібне скручування (spiral) хребта ліворуч, спіра праворуч, хвилеподібний рух (wave).

Ця методика дуже м'яко, але постійно, протягом усього заняття працює над суглобами, зв'язками, м'язами в конкретному, для кожного клієнта (пацієнта) ритмі (який визначається ЧСС (частота серцевих скорочень)), та у повній відповідності до індивідуальних можливостей організму. Кожен рух визначає тип дихання, яке, у свою чергу, сприяє збільшенню впливу руху на організм.

Официальный сайт студия грации Валерии Версальской

Дихання - це одна з невід'ємних функцій людського організму, при виконанні системи вправ GYROTONIC® (Гіротонік) дихання дозволяє тренувати дихальну мускулатуру, що, зрештою, тренує кардіореспіраторну систему, стимулювати нервову систему, збільшує надходження кисню в кров, а також відкриває. організму.

Діти дихають інакше, ніж дорослі, вони значно більше амплітуда рухів нижньої частини черевної порожнини і діафрагми. З віком дихання стає поверхневим і, нарешті, м'язи черевного преса і діафрагма перестають брати участь у ньому, а легені наповнюються повітрям над повною мірою, що призводить до зниження вмісту кисню в організмі.

Методи та вправи

Застосування методу здійснюється за допомогою спеціально створеного обладнання Pulley Tower (Кулі Тауер).
У GYROTONIC EXPANTION SYSTEM® (Гіротонік) ХРЕБТ розглядається як центральна структура організму і тому займає основне місце в Системі Вправ. Тіло людини, що тренується за системою GYROTONIC®, має надзвичайну гнучкість, силу, життєздатність, динамічність. Одним із суттєвих принципів цієї системи є тренування глибоких м'язів, що здійснюється у формі комплексних рухів за одночасної мобілізації та роботи суглобів.

Крім м'язів, надзвичайно важливим для занять за цією системою є фасції.
сполучнотканинна оболонка м'яза, яка утворює для неї футляр, відокремлює одну від іншої, зменшує тертя м'язів, утворює опору при скороченні

У комплексі GYROTONIC EXPANTION SYSTEM® (Гіротонік) всі вправи унікальні:

Вони мають різні вихідні положення, найчастіші:
- горизонтальне положення (положення лежачи), при якому тиск усередині диска знижується на 50%, та виконуються без осьового навантаження на хребет (як у ЛФК та ​​плаванні),
- сидячи (верхом або боком), де створюється спеціальна напруга Narrowing of the Pelvis (Нароінг оф ве пелвіс), яка прибирає вертикальне навантаження на хребет у цьому положенні.
Вибір вихідного положення визначається терапевтичними завданнями та можливостями Клієнта (Пацієнта). У кожному конкретному випадку проводиться ретельна індивідуальна підготовка тренажера.

В рамках одного рухового циклу в концентричному, ексцентричному та ізометричному режимах з мінімальним зусиллям можуть бути опрацьовані м'яз, його антагоніст та стабілізатори. При цьому вправи мають імітаційний характер і легко здійсненні. На відміну від вправ у воді, де дуже важко регулювати точність рухів, комплексні рухи, що виконуються за допомогою GYROTONIC EXPANSION SYSTEM® (Гіпотонік), можна реалізувати максимально наблизивши до комфортної амплітуди руху. Крім того, під час занять здійснюється самоконтроль над положенням тіла та кінцівок, одночасно створюється ідентичний опір опору води.

Вся робота відбувається лише з власною вагою

Официальный сайт студия грации Валерии Версальской

альтернативный текст

PULLEY TOWER COMBINATION UNIT

PULLEY TOWER COMBINATION UNIT - це унікальне обладнання, яке налаштовується індивідуально під кожного клієнта з огляду на фізичні особливості та рівень підготовленості користувача.

Тренажер дозволяє виконувати різні вправи, які одночасно розвивають силу, рухливість та координацію, а також зміцнюють зв'язки та сухожилля.
Вправи залучають м'язові ланцюги та деякі суглоби з мінімальним навантаженням на хребці. Залежно від швидкості та інтенсивності навантаження стимулюється робота серця, кровообігу та обміну речовин. У поєднанні зі спеціальними прийомами дихання вправи сприяють глибокій фізичній та емоційній релаксації.
Система Gyrotonic – це методика для всіх: професійні спортсмени покращують свої показники; спортсмени-аматори відкривають для себе нові можливості для тренувань, пацієнти реабілітаційних клінік - допомога у відновленні, люди, які страждають на синдром емоційного вигоряння (Burn-out) - заправляються енергією, а решта - просто отримують радість від руху.

ARCHWAYS

ARCHWAYS - це тренажер, де всі види вправ, в основному, виконуються у висі, внаслідок чого відбувається витяг під власною вагою, при цьому завжди з опорою на руки або на ноги, що дозволяє самостійно контролювати витяг.
Багатофункціональність даного тренажера дозволить не лише покращити гнучкість, але й тримати м'язи у приємному тонусі при виконанні кожної вправи.

альтернативный текст

альтернативный текст

JUMPING STRETCHING BOARD

JUMPING STRETCHING BOARD - це комплекс, який можна трансформувати залежно від вправи. Це унікальний багатофункціональний тренажер, на якому можна виконувати: вправи на розтяжку, на розвиток вестибулярного апарату, виконувати кардіо стрибки (в горизонтальному положенні) без осьового навантаження на суглоби, а також вправи для зміцнення глибоких м'язів. Необмежена кількість вправ на силу (тільки з власною вагою) та багато іншого.
Даний тренажер також дає можливість отримати вузькопрофільне тренування для хореографів використовуючи елементи, що рухаються, відпрацьовуючи баланс, силу і витривалість.

LEG EXTENSION UNIT

LEG EXTENSION UNIT (лег екстеншн юніт) - це обладнання, яке дозволяє чудово пропрацювати Пояс Нижньої кінцівки.

альтернативный текст

альтернативный текст

PROPELLER

PROPELLER - це тренажер, основним принципом якого є зміцнення опорно-рухового апарату та хребта, а також розвиток рухових якостей таких як: сила, витривалість, швидкість, координація, гнучкість.