Официальный сайт студия грации Валерии Версальской

Тренування Barre вже в нашій Студіі

Тренування Barre вже в нашій Студіі

Формування красивої постави, пластичності та спортивного рельєфу тіла без інтенсивних тренувань – мрія будь-якої людини, і саме напрямок Barre розроблений у грамотному поєднанні балетних та силових вправ.
Цей метод виник ще в середині минулого століття, коли німецька балерина Лотта Берк, яка пошкодила хребет, розробила систему вправ для своєї реабілітації.
Згодом, він увібрав у себе принципи пілатесу та йоги, став більш універсальним і доступним. Успіх методу у його ефективності та естетиці.
Тренування Barre розроблено для опрацювання всіх груп м'язів. При цьому навантаження комфортне. Після тренування практично повністю відсутні біль у м'язах. Розтяжка наприкінці кожного тренування дозволяє закріпити результат, зробити рельєф тіла точнішим, а фігуру – як у балерини.

Ефект від занять накопичувальний, тому дуже важливо, щоб тренування проходили регулярно.

Спортивний напрямок Barre підійде для жінок будь-якого віку. Для нього не потрібна особлива фізична підготовка, тому він розрахований навіть для новачків.
У студії Грації Валерії Версальської з вами працюватимуть досвідчені тренери, які допоможуть ефективно досягти поставленої мети та розкрити вашу красу.
Ставтеся з любов'ю до свого тіла, і воно відповість вам взаємністю. Адже правильне ставлення до себе та свого тіла – найцінніше вкладення.
Крім Barre у студії Грації Валерії Версальської представлений широкий спектр спортивних напрямків, включаючи реабілітацію після травм та відновлення після пологів.

Студія грації Валерії Версальської у Києві чекає на Вас!