Официальный сайт студия грации Валерии Версальской

Як зберегти фігуру у період свят

Як зберегти фігуру у період свят

Досягти ідеальної фігури – це титанічна праця. Постійна відмова в улюблених ласощах, фізичне навантаження, робота з підсвідомістю, комплекси вітамінів - все це падає вам на плечі важким вантажем. І давайте будемо відвертими – це справді складно. Так, красива спортивна фігура – ​​це робота, але іноді хочеться взяти вихідний та з'їсти якусь заборонку. Наприклад, шматок торта або цілу чашку олів'є у новорічну ніч, на день народження або 8 березня. Особливо купа спокус чекає нас на святах. Їсти варену грудку зі свого лотка, доки всі їдять вишукані страви – сумнівне задоволення! То як же бути, коли хочеться чогось неймовірно шкідливого, але й при цьому не хочеться потім працювати на тренуваннях до 7 поту? Сідайте зручніше та записуйте – зараз ми вам все розповімо.

Етап 1. Змиріться

Змиріться з тим, що свята – це нормально. Застілля – це нормально. І ваше бажання у цьому брати участь – нормально! Ви не робот. Ви людина. А людині властиво хотіти з'їсти крабовий салат, а не капустяний лист. Дозвольте собі хотіти та радуйте свій організм хоча б іноді вашою улюбленою забороненкою. Чим у жорсткіші рамки ви себе вганяєте, тим гіршими будуть зриви. А воно вам потрібне? Розслабтеся та отримуйте задоволення. При правильному підході все з'їдене стане лише необхідним паливом на вашому шляху до ідеального зовнішнього вигляду.

Етап 2. Не переїдайте

Дозволяючи собі все - ви не переїсте. Спробуйте по ложці кожного салату, м'ясо, гарнір та ось ту апетитну закуску. Як тільки ви досягнете ситості, ваш організм вам про це скаже. Не обов'язково на Новий рік з'їдати відро олів'є, а на день народження – торт. Шматок улюблених ласощів буде достатньо, щоб наситити організм.

Етап 3. Зробіть фізичну вправу

Легке фізичне навантаження після застілля дозволить знову відчути легкість у тілі. Головне робити це без фанатизму, на задоволення собі. А наша студія вам у цьому допоможе!

Унікальні тренування, розроблені саме для ваших цілей (схуднути, розвинути гнучкість і т.д.), у м'якій легкій формі дозволять вам не думати про зайвий шматочок десерту. Ваше тіло набуде легкості і плавності без важких, виснажливих фізичних вправ. Наші фахівці допоможуть вам легко та просто відновитися після пологів та травм.

Досить думати про їжу! Отримуйте задоволення від їжі, а наші спеціалісти стоятимуть на варті вашої фігури.